• LT
    • English
    • Русский
Permanentinis makiažas

Permanentinis makiažas

Permanentinis makiažas (mikropigmentacija) skirta veiklioms, savo įvaizdžiu besirūpinančioms moterims, kurios neturi galimybės arba nenori skirti daug laiko makiažo atlikimui. Atliekant šią kosmetologinę procedūrą, į odą įvedamos dažomosios medžiagos ir sukuriami patvarūs kontūrai bei tušavimas. Permanentinis makiažas padeda pakoreguoti ir paryškinti antakių, akių ir lūpų formą. Norint pasiekti nepriekaištingą ir ilgalaikį rezultatą, procedūrą reikėtų kartoti 2-3 kartus. Tuomet permanentinis makiažas išlieka maždaug 2-4 metus.

  • Antakių permanentinis makiažas. Atliekant permanentinį antakių makiažą, galima ne tik paryškinti antakius, bet ir pakoreguoti jų formą. Gali būti taikomos dvi pigmentavimo technikos: „tušavimas“ arba „plaukelių“. Tušavimo technika padeda išgauti natūralų efektą, antakiai šiek tiek paryškinami, o pasirenkant „plaukelių“ techniką, antakių linija padengiama plaukelius imintuojančiais brūkšneliais. Po atliktos procedūros, 2 savaites negalima maudytis, degintis ir lankytis pirtyje.
  • Akių vokų permanentinis makiažas. Procedūros metu imituojamas viršutinio voko kontūras ir užpildomi tarpai tarp viršutinio voko blakstienų. Akys atrodo didesnės, o blakstienos ilgesnės ir tankesnės.
  • Lūpų permanentinis makiažas. Pakoreguojama lūpų forma ir spalva, jos atrodo putlesnės. Permanentinis lūpų makiažas atliekamas pasitelkiant kontūro ir tušavimo techniką, kuri paryškina lūpų spalvą ir formą, o atliekant „kontūrą ir pilną užpildymą“ galima pakeisti lūpų formą ir spalvą.

DRIC klinikoje už paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Top