• English
    • Русский
    • LT

Dantų laminatės

Baltos, taisyklingos, sveikos šypsenos svarba šiandien abejoja retas. Būtent todėl estetinė odontologija yra sparčiai populiarėjanti odontologijos šaka. Siekiant atnaujinti, atkurti ar pakoreguoti dantis, vis daugiau pacientų renkasi dantų laminates. Tai – itin plonos, individualiai gaminamos porceliano keramikos plokštelės.

Kada reikalingas dantų atkūrimas dantų laminatėmis?

Dantų atkūrimas laminatėmis itin aktuali procedūra, jeigu netenkina dantų forma, spalva, šie yra pažeisti, nudilę, aptrupėję. Laminatės yra šiuolaikiška, ilgalaikė ir patikima dantų restauracija, kuri tinka koreguojant net labai pažeistus dantis: šios korekcijos dėka džiaugsitės ne tik gražesne šypsena, bet ir išaugusiu pasitikėjimu savimi!

Medžiagos, naudojamos protezuojant dantis laminatėmis:

Laminatės gaminamos iš bemetalės porceliano keramikos. Tai itin estetiška medžiaga, atitinkanti natūralią dantų spalvą ir laidi šviesai, todėl atkurta šypsena atrodo labai natūraliai. Tai ne tik estetiška, bet ir patvari medžiaga, nekeičianti išvaizdos bėgant laikui. Porceliano keramikos laminatės patikimai tarnauja 15-20 metų ir dar ilgiau!

pries ir po

Kaip vyksta dantų protezavimas laminatėmis?

  1. Apžiūros metu aptariami paciento lūkesčiai, nuimami dantų atspaudai, nufotografuojami veido bruožai.
  2. Pagal gautus duomenis, dantų technikų laboratorijoje gaminamos išskirtinius paciento veido bruožus bei šypsenos harmoniją atitinkančios dantų laminatės.
  3. Paciento dantys ruošiami laminačių uždėjimui: tausojant natūralius dantų audinius, gali būti švelniai šlifuojamas priekinis dantų paviršius.
  4. Laminatės specialaus cemento pagalba tvirtinamos ant priekinio dantų paviršiaus.

DRIC klinikoje už paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.