• LT
    • English
    • Русский

Dantų implantai

Netekus vieno, kelių ar visų dantų, stipriai pasikeičia gyvenimo kokybė. Tačiau šiuolaikinė odontologija turi sprendimo būdą – tai dantų atkūrimas implantais.Dantų implantai – tai puikus būdas atkurti ne tik prarastą dantį, bet ir jo šaknį.

Patyrę gydytojai, naudodami inovatyviausius sprendimus, vieną, kelis ar visus dantis gali atkurti kokybiškai, greitai ir su minimaliu diskomfortu. Chirurginės procedūros metu į žandikaulį sriegiamas mažas titaninis sraigtelis (-iai), ant kurio vėliau yra fiksuojamas vieno danties vainikėlis, kelių dantų tiltas, išimami arba neišimami viso žandikaulio dantų protezai.

Kodėl verta pasitikėti dantų implantais?

  • Padeda Jums lengviau valgyti ir kramtyti
  • Implantas užkirs kelią nuolatiniam kaulo irimui;
  • Natūralus vaizdas;
  • Apsaugo kitus dantis;
  • Išsaugo Jūsų nuostabią šypseną.

Dantų atstatymo galimybės

Atkuriant dantis naudojami naujos kartos NeoBiotech implantai. Tai – pažangus pasirinkimas, kuris leidžia atkuri visas dantų funkcijas ir jaustis nepriekaištingai.
Iš gryno 4 klasės titano gaminami dantų implantai, sukurti siekiant geriausių gydymo rezultatų. Unikalus dizainas, pagerintos paviršiaus savybės ir ideali fiksacija užtikrina šių implantų pritaikomumą net sudėtingiausioms klinikinėms situacijoms.

Vieno danties atkūrimas

1 implantas* + 1 cirkonio vainikėlis
vieno danties atkūrimas

949Eur*

1135Eur

Sutaupykite 186 Eur
2 implantai* + 2 atramos + 3 cirkonio vainikėliai

Kelių dantų atkūrimas

2349 Eur*

2880Eur

Sutaupykite 531 Eur
kelių dantų atkūrimas

Visų dantų atkūrimas

4 implantai* + laikini dantų protezai
visų dantų atkūrimas

4049Eur*

4800Eur

Sutaupykite 751 Eur

*Neobiotech implantai

**Kaina skaičiuojama be kaulo augmentacijos.

Dantų atstatymas klinikoje

Prioritetas teikiamas vienmomentei implantacijai, tai yra implanto sriegimas iš karto po danties pašalinimo, tačiau ši metodika ne visada galima. Kompiuterinė tomografija arba panoraminė nuotrauka parodo, ar žandikaulyje užtenka kaulo įsriegti implantui. Dažnai netekus dantų prasideda žandikaulių atrofija (kaulo nykimas), kaulo aukščio ir pločio mažėjimas. Priklausomai nuo būsimo implanto vietos žandikaulyje yra parenkamas geriausias kaulo priauginimo būdas. Jei Jums bus reikalingas kaulo priauginimas, gydytojas informuos Jus konsultacijos* metu.

Klinikoje paruošiamieji implantavimo darbai – osteotomija, osteoplastika, sinuso pakėlimai, kaulo atstatymai – atliekami pjezotomu, kurio pagalba pjūviai padaromi ypač tiksliai, o svarbiausia nepažeidžiami minkštieji audiniai, tai žymiai sumažina skausmus po operacijos bei užtikrina greitesnį gijimą. Šiuo metu dantų implantacija yra pats kokybiškiausias ir sveikiausias dantų atkūrimo būdas. Implantacija padeda sustabdyti žandikaulių tirpimą, užtikrina efektyvų kramtymą ir leidžia išsaugoti sveikus gretimus dantis.

*konsultacijos kaina – 20 Eur.

DRIC klinikoje už paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.