• LT
    • English
    • Русский

Dantų implantai

Netekus vieno, kelių ar visų dantų, stipriai pasikeičia gyvenimo kokybė. Tačiau šiuolaikinė odontologija turi sprendimo būdą – tai dantų atkūrimas implantais.Dantų implantai – tai puikus būdas atkurti ne tik prarastą dantį, bet ir jo šaknį.

Patyrę gydytojai, naudodami inovatyviausius sprendimus, vieną, kelis ar visus dantis gali atkurti kokybiškai, greitai ir su minimaliu diskomfortu. Chirurginės procedūros metu į žandikaulį sriegiamas mažas titaninis sraigtelis (-iai), ant kurio vėliau yra fiksuojamas vieno danties vainikėlis, kelių dantų tiltas, išimami arba neišimami viso žandikaulio dantų protezai.

Kodėl verta pasitikėti dantų implantais?

  • Padeda Jums lengviau valgyti ir kramtyti
  • Implantas užkirs kelią nuolatiniam kaulo irimui;
  • Natūralus vaizdas;
  • Apsaugo kitus dantis;
  • Išsaugo Jūsų nuostabią šypseną.

Dantų atstatymas klinikoje

Prioritetas teikiamas vienmomentei implantacijai, tai yra implanto sriegimas iš karto po danties pašalinimo, tačiau ši metodika ne visada galima. Kompiuterinė tomografija arba panoraminė nuotrauka parodo, ar žandikaulyje užtenka kaulo įsriegti implantui. Dažnai netekus dantų prasideda žandikaulių atrofija (kaulo nykimas), kaulo aukščio ir pločio mažėjimas. Priklausomai nuo būsimo implanto vietos žandikaulyje yra parenkamas geriausias kaulo priauginimo būdas. Jei Jums bus reikalingas kaulo priauginimas, gydytojas informuos Jus konsultacijos* metu.

Klinikoje paruošiamieji implantavimo darbai – osteotomija, osteoplastika, sinuso pakėlimai, kaulo atstatymai – atliekami pjezotomu, kurio pagalba pjūviai padaromi ypač tiksliai, o svarbiausia nepažeidžiami minkštieji audiniai, tai žymiai sumažina skausmus po operacijos bei užtikrina greitesnį gijimą. Šiuo metu dantų implantacija yra pats kokybiškiausias ir sveikiausias dantų atkūrimo būdas. Implantacija padeda sustabdyti žandikaulių tirpimą, užtikrina efektyvų kramtymą ir leidžia išsaugoti sveikus gretimus dantis.

*konsultacijos kaina – 20 Eur.

Iš gryno 4 klasės titano gaminami dantų implantai, sukurti siekiant geriausių gydymo rezultatų. Unikalus dizainas, pagerintos paviršiaus savybės ir ideali fiksacija užtikrina šių implantų pritaikomumą net sudėtingiausioms klinikinėms situacijoms.

Kaina 500€

Dantų implantai „MegaGen“ gaminami iš gryno titano, priskiriamo tvirčiausiai – 4 klasei. Tam, kad būtų užtikrinta
nepriekaištinga produktų „MegaGen“ kokybė, gamintojas atlieka griežtai reglamentuojamus patikrinimus.

Kaina 550€

Jau daugybę metų Straumann – populiariausi dantų implantai pasaulyje.* Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, šveicariška kokybė, platus asortimentas ir visada lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

Kaina 640€

(SLActive ir Roxolid)

ROXOLID yra naujos kartos medžiaga, specialiai sukurta dantų implantams. Šis titano – cirkonio lydinys yra stipresnis už gryną titaną ir pasižymi puikia osteointegracija. Straumann SLActive – hidrofiliškas, chemiškai aktyvus, unikalus paviršius trumpina gijimo laiką, pagreitina kaulo formavimąsi ir taip mažina ankstyvą implanto praradimo riziką. Integracija prasideda jau po 8 min, o antrinis stabilumas užtikrinamas jau po 2 sav.

Kaina 699€

DRIC klinikoje už paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.