• LT
    • English
    • Русский

All-on-4

„Visi dantys ant 4 implantų“ – tai inovatyvi dantų protezavimo metodika, kai 10–12 vieno žandikaulio dantų atkuriami vietoj tradiciškai įsriegiamų 6-8 implantų sriegiant vos 4.

Implantai sriegiami pakreipus juos tam tikru kampu į tą paciento žandikaulio vietą, kurioje yra didžiausias kaulo kiekis, todėl dažniausiai neprireikia kaulo priauginimo procedūros. Ant implantų fiksuojamas neišimamasis dantų protezas, kuris yra stabilus, nejuda kramtant, nereikia baimintis, kad jis gali iškristi kalbant ar juokiantis. Svarbus šio metodo privalumas – įsriegti visus reikiamus implantus ir pritvirtinti patogų laikiną protezą galima vienos procedūros metu. Implantams prigijus, laikinas protezas keičiamas nuolatiniu. Šiuo metodu atkurti dantys ne tik atrodo labai estetiškai ir natūraliai, bet ir jų kramtymo funkcija atkuriama 100 procentu. Dėl procedūros paprastumo, saugumo ir gerai organizmo toleruojamų medžiagų, šis bedantystės gydymo būdas gali būti taikomas bet kokio amžiaus pacientams.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų atliekamas:

  • Netekus daugumos ar visų dantų.
  • Kai dantys negrįžtamai pažeisti.

 

Apie procedūrą:

Tinka: bet kokio amžiaus pacientams, netekusiems daugumos ar visų dantų.
Trukmė: procedūra trunka 1.5-2 val.
Procedūrų skaičius: dantys gali būti atkuriami vos per vieną procedūrą.
Ar tai skausminga: ne.
Gijimas: laikantis gydytojo nurodymų, greitas ir neskausmingas.
Rezultatai: nepriekaištingas dantų kramtymo funkcijos ir estetinės išvaizdos atkūrimas, protezo stabilumas, nuo nykimo apsaugotas žandikaulio kaulas, daili, natūraliai atrodanti šypsena, didesnis pasitikėjimas savimi.

Atkuriant dantis naudojami naujos kartos NeoBiotech implantai. Tai – pažangus pasirinkimas, kuris leidžia atkuri visas dantų funkcijas ir jaustis nepriekaištingai. Iš gryno 4 klasės titano gaminami dantų implantai, sukurti siekiant geriausių gydymo rezultatų. Unikalus dizainas, pagerintos paviršiaus savybės ir ideali fiksacija užtikrina šių implantų pritaikomumą net sudėtingiausioms klinikinėms situacijoms.

Dantų atstatymo galimybės

Atkuriant dantis naudojami naujos kartos NeoBiotech implantai. Tai – pažangus pasirinkimas, kuris leidžia atkuri visas dantų funkcijas ir jaustis nepriekaištingai.
Iš gryno 4 klasės titano gaminami dantų implantai, sukurti siekiant geriausių gydymo rezultatų. Unikalus dizainas, pagerintos paviršiaus savybės ir ideali fiksacija užtikrina šių implantų pritaikomumą net sudėtingiausioms klinikinėms situacijoms.

Visų dantų atkūrimas

4 implantai* + laikini dantų protezai

visų dantų atkūrimas

4049Eur**

4800Eur

Sutaupykite 751 Eur

Dantų atkūrimo „Visi dantys ant 4 implantų“ procedūros eiga

  1. Konsultacijos metu įvertinama Jūsų dantų, žandikaulio kaulo būklė, sudaromas gydymo planas.
  2. Atliekama vietinė nejautra, kad implantacijos metu nejaustumėte skausmo.
  3. Į žandikaulio vietą, kurioje yra didžiausias kaulo kiekis, pakreipus juos tam tikru kampu, sriegiami 4 implantai.
  4. Ant implantų fiksuojama laikina restauracija. Implantams prigijus, ji pakeičiama nuolatine.

 

Naudojamos medžiagos ir technologijos

Vienas svarbiausių dantų implantų ilgaamžiškumą lemiančių veiksnių – žandikaulio kaulo būklė, todėl prieš implantaciją dažnai atliekamas jo priauginimas. „Visi dantys ant 4 implantų“ metodas leidžia patikimai atkurti dantis, išvengiant sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų, sutrumpina procedūrų laiką ir sumažina išlaidas. „Vilniaus odontologijos centro“ specialistai naudoja tik patikimų, pasaulyje pripažintų ir įvertintų gamintojų implantus, pasižyminčius ypatingai aukštais prigijimo rodikliais ir turinčius viso gyvenimo garantiją. Šie implantai palengvina ir pagreitina gijimo procesą, mažina komplikacijų riziką.

youtube video thumbnail

 

Procedūros rezultatas

Pažangiausia šiuo metu protezavimo metodika „Visi dantys ant 4 implantų“ leidžia greitai, sklandžiai ir patikimai sukurti tvirtus, estetiškai atrodančius dantis ir grąžinti pacientui gyvenimo džiaugsmą. Atkūrus dantis ant 4 implantų fiksuojamais protezais, užtikrinama ne tik itin natūrali estetinė dantų išvaizda, 100 proc. sugrąžinta kramtymo funkcija, bet ir maksimalus komfortas – su ant implantų fiksuojamais protezais jaučiamasi lyg su savais dantimis. Tinkamai prižiūrimi atkurti dantys gali tarnauti visą gyvenimą. Svarstote apie dantų implantacijos procedūrą? Laukiame Jūsų „Vilniaus odontologijos centre“!

DRIC klinikoje už paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.