• LT
    • English
    • Русский

Druskininkų implantologijos centras (DRIC) – tai vieta, kurioje teikiamos universalios ir kiekvieno paciento poreikius patenkinti galinčios paslaugos. Padėsime Jums nepriklausomai nuo to, koks Jūsų tikslas: pagaliau turėti idealiai sveiką burnos ertmę, pagražinti savo šypseną ar susigrąžinti prarastus dantis.

Viena pagrindinių DRIC veiklos sričių – dantų atkūrimas pasitelkiant implantus, tačiau čia atliekamas ir įprastas terapinis gydymas, dantų tiesinimas, protezavimas, dantų šaknų kanalų gydymas, profesionali burnos higiena, estetinės odontologijos procedūros, gydymas lazeriu, grožio injekcijos ir daugybė kitų procedūrų, atliekamų pasitelkiant tik pažangią ir modernią įrangą bei patikimas ir sertifikuotas medžiagas.

Mūsų misija – kiekvieno paciento šypseną paversti sveika, gražia ir švytinčia. Šiam tikslui subūrėme profesionalių gydytojų komandą, kuri nuolat gilina savo žinias bei tobulina įgūdžius tarptautiniuose seminaruose, konferencijose bei mokymuose. Šie specialistai ne tik žino, kaip pasirūpinti Jūsų sveikata, bet ir geba užmegzti glaudų ir nuoširdų ryšį su kiekvienu pacientu.

DRIC klinikoje lankytis gali ne tik suaugusieji bei senoliai, bet ir mažieji pacientai. Vaikų dantų gydymui skiriame ypatingą dėmesį, nes žinome, jog tai leidžia suformuoti tinkamus burnos ertmės priežiūros įpročius, leidžiančius užkirsti kelią problemoms ateityje.

Apsilankę DRIC, galėsite būti tikri, kad Jūsų sveikata – pačiose rūpestingiausiose rankose. Visuomet dirbame taip, kad kiekvienas iš Jūsų ne tik sulauktų reikiamos pagalbos, bet ir jaustųsi laukiamas, išklausytas bei laimingas.

Mes iš visos širdies džiaugiamės kaskart, kai Jūsų veide nušvinta šypsena!